nowy cobot UR30

Nadchodzi nowy cobot UR30!

Duży udźwig, kompaktowy cobot – oto nowy Universal Robots UR30

Opierając się na tej samej architekturze co UR20, cobot UR30 oferuje niezwykły udźwig w kompaktowej obudowie z doskonałą kontrolą ruchu, zapewniającą idealne przemieszczanie dużych ładunków.


Universal Robots UR30 może podnosić duże ładunki, a jednocześnie dopasowuje się do środowiska współpracy dzięki niewielkiej powierzchni. Dzięki udźwigowi 30 kg i zasięgowi 1300 mm robot ten może obsługiwać maszyny obróbcze w większe przedmioty, paletyzować ciężkie produkty i skutecznie wspomagać skręcanie z wysokim momentem obrotowym.

  Wyrażam zgodę na subskrypcję bliuletynów i ofert specjalnych od Techcon Poland Sp. z o. o.

  Zaznaczając to pole i klikając „Pobierz”, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby zapytania zgodnie z Polityką prywatności.

  CO ZAWIERA OPAKOWANIE?

  Pakiet podstawowy obejmuje ramię robota UR30, skrzynkę sterowniczą, 3PE TP (panel programujący z 3 pozycyjnym urządzeniem aktywującym), kabel zasilający, kabel do podłączenia ramienia do skrzynki sterującej oraz dokumentację. Zestawy aplikacyjne lub inne opcje nie są częścią pakietu podstawowego UR30 i należy je zamówić osobno.

  PANEL PROGRAMUJĄCY 3PE TP

  UR30 jest standardowo dostarczany z 3-pozycyjnym panelem programującym tzw. 3PE TP. Jednostka dydaktyczna zawiera nasze wiodące na rynku oprogramowanie PolyScope, za pomocą którego można sterować cobotem i zagwarantować optymalne bezpieczeństwo podczas pracy w pobliżu robota.

  SKRZYNKA KONTROLNA

  Standardowa skrzynka sterownicza UR30 waży tylko 12 kg, i może być zainstalowana w dowolnym środowisku. Sterownik pełni funkcję koncentratora zasilania, funkcji bezpieczeństwa i komunikacji, zapewniając kompaktowe i wydajne rozwiązanie do sterowania pracą systemu UR30.
  ur30box

  KONTROLA RUCHU

  UR30 otrzymał ulepszone oprogramowanie, aby zminimalizować obciążenie mechaniki ramienia i nową architekturę nadgarstka. Skorzystaj z pełnego zakresu prędkości i przyspieszenia cobota, nawet jeśli zwiększysz maksymalny ładunek do maksymalnego zasięgu.

   Przeczytałem i akceptuję Politykę prywatności
   Zaznaczając to pole i klikając „Wyślij”, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby zapytania zgodnie z Polityką prywatności.

   Tomasz Bartoszek

   Nazywam się Tomasz Bartoszek, jestem Twoim doradcą Universal Robots z Tech Con. Z moją pomocą i profesjonalną wiedzą pomogę Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie do zastosowania dla Ciebie.

   TECH•CON Polska jest certyfikowanym partnerem Universal Robots